Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaje / výsledky

.

Poslední halový turnaj aneb hurá na trávu

Vloženo 9. 3. 2014 20:39

Obrazek

Zimní halovou sezónu ukončil smíšený tým mladší a starší přípravky posledním halovým turnajem v sobotu 8. 3. 2014 ve skutečské městské hale. I přes krásné jarní počasí jsme si nenechali ujít kvalitně obsazený turnaj vypsaný pro ročník 2004. Na turnaj jsme odjeli se čtyřmi hráči ročníku 2005 a šesti hráči ročníku 2004.  Turnaje se zúčastnilo sedm týmů, FK Pardubice, MFK Chrudim žlutí, MFK Chrudim oranžoví, FC Sparta Brno, Slovan Havlíčkův Brod, FK Česká Třebová a ŽSK Třemošnice. Hrálo se systémem každý s každým, utkání trvala 14 minut, forma 1+4.

V úvodním utkání jsme narazili na tým MFK Chrudim oranžoví. Po kombinační hře a důrazu v brankovišti soupeře vítězíme 6:0. Naše branky zaznamenali 2 x Štěpán Míšek, Vašek Michálek, Adéla Kružíková, Michal Smutný a Tomáš Tlustý. 

Druhým soupeřem nám byl tým FK Pardubice. Ve vyrovnaném utkání jsme se ujali vedení brankou Štěpána Míška, ale soupeř dokázal vyrovnat na konečných 1:1 po důrazném ataku našeho brankáře.

V dalším utkání jsme narazili na favorita celého turnaje, na tým FC Sparta Brno. V úvodu jsme soupeře zaskočili dvěma brankami Michala Smutného a Štěpána Míška. Soupeř se ovšem nevzdal a trpělivou kombinací a přesným zakončením utkání otočil na konečných 2:4.

S tradičním soupeřem, týmem Slovanu Havlíčkův Brod, jsme sehráli atraktivní utkání. Po celé řadě pěkných kombinací a  individuálních akcí jsme zvítězili 5:3 brankami 2x Tomáše Dočekala, Tadeáše Oswalda, Tomáše Tlustého a Štěpána Míška.

V dalším utkání s týmem FK Česká Třebová jsme výkon z minulého utkání bohužel nezopakovali (pochvala v kabině asi přinesla uspokojení) a zaslouženě jsme prohráli 0:3.

V posledním utkání s týmem MFK Chrudim žlutí jsme díky pěti brankám Štěpána Míška, jedné Marka Tlapáka a Michala Smutného zvítězili 7:1.

Individuální výkony prakticky všech hráčů byly zápas od zápasu více či méně proměnlivé. Nicméně snaha o kombinaci a prosazení se v soubojích jeden na jednoho byly znakem našeho dobrého herního projevu. Těší nás 21 vstřelených branek (druzí nejvíce).  Někdy chybějící důraz a síla v osobních soubojích přijdou s centimetry výšky a kilogramy váhy. Musíme zlepšit pohyb bez míče.  Celkový dojem z výkonů je ovšem pozitivní a optimistický.

V konečné tabulce jsme obsadili  4. místo.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Štěpán Míšek.

Konečné pořadí: Sparta Brno , FK Pardubice , FK Česká Třebová , ŽSK Třemošnice , Slovan Havlíčkův Brod, MFK Chrudim o , MFK Chrudim ž.  

Sestava: Jakub Tlustý (04) – Tomáš Tlustý (04), Marek Tlapák (05), Tomáš Dočekal (04),Štěpán Míšek (05) – Vašek Michálek (04), Vojtěch Valčík (05), Adéla Kružíková (04), Michal Smutný (05) – Tadeáš Oswald (04).

Pakliže vydrží už jarní počasí od příštího týdne již vyběhneme ven na travičku. Tréninky budou i nadále každé úterý a čtvrtek od 16:30. K dispozici máme samozřejmě kabinu a sprchy!!!!

Rozlosování  jarní časti  krajské soutěže přípravek najdete v sekci LOS JARO  2014.

Trenér Petr Tlustý.


.

Starší přípravka na dalším turnaji.

Vloženo 5. 2. 2014 16:55

Obrazek

Po necelém měsíci jsme opět otestovali výkonnost na dalším halovém turnaji. Tentokrát jsme v sobotu 1. 2. 2014 zavítali do chvaletické sportovní haly na turnaj starších přípravek (2004 a 2003). Turnaje se zúčastnilo 9 týmů,  MFK Chrudim 2004, MFK Jaroměř, FK Kolín, FK Přelouč, SK Pardubičky, Baník Chvaletice, TJ Přelovice, FK Velký Osek a ŽSK Třemošnice.

My jsme byli nalosováni do čtyřčlenné skupiny spolu s MFK Chrudim, TJ Přelovice a MFK Jaroměř, utkání trvala 20 min.  Ve skupině jsme  všechna tři utkání prohráli , s MFK Jaroměř 0:1, s TJ Přelovice 1:3 (Tomáš Tlustý) a s MFK Chrudim 0:3.
Ve skupině o 7. až 9. místo jsme  nejdříve porazili Baník Chvaletice 2:1 brankami  Štěpána Míška a poté i tým FK Velký Osek 1:0 opět brankou Štěpána Míška.

Tato vítězství pro nás znamenala konečné 7. místo.

Utkání zhodnotil trenér mužstva Petr Tlustý : Se všemi soupeři jsme sehráli vyrovnaná utkání se snahou o kombinaci a individuální průniky. Vzhledem k věkovému složení našeho týmu nám proti většině soupeřů chyběla síla a potřebné kilogramy. Tyto nedostatky jsme nahradili bojovností a obětavostí všech hráčů.  My i všichni soupeři jsme se poměrně těžce vyrovnávali s těžkým futsalovým míčem, což mělo za následek málo vstřelených branek.

Individuální ocenění trenérů pro nejlepšího brankáře turnaje si odnesl náš golman Jakub Tlustý.

Konečné pořadí
: TJ Přelovice, MFK Jaroměř, FK Přelouč, FK Kolín, MFK Chrudim, SK Pardubičky, ŽSK Třemošnice, FK Velký Osek, Baník Chvaletice.

Sestava : Jakub Tlustý (04) - Tomáš Tlustý(04), Václav Michálek (04),Štěpán Míšek (05),Matěj Tlustý(07) – Adéla Kružíková (04), Karel Zunt (03), Lukáš Skokan(03), Tomáš Dočekal (04).

.

Naši svěřenci na turnaji okresních výběrů.

Vloženo 4. 2. 2014 17:15

Obrazek

 V lednu 2014 se v Pardubicích uskutečnil turnaj okresních výběrů Pardubického kraje kategorie U10 (ročník narození 2004)  a U11 (ročník narození 2003).

Výběr okresu Chrudim reprezentovali i svěřenci naše fotbalového klubu. V kategorii U11 náš klub reprezentoval Daniel Krška a v kategorii U10 Tomáš Tlustý a Jakub Tlustý. Naši svěřenci významnou měrou přispěli k úspěchu chrudimských výběrů. Oba chrudimské výběry postoupily do březnového mezikrajského finále. 
 
Konečné pořadí
Kategorie U10
1. OFS Chrudim
2. OFS Pardubice
3.OFS Ústí nad Orlicí
4. OFS Svitavy
 
Kategorie U11
1.OFS Pardubice
2.OFS Chrudim
3. OFS Ústí nad Orlicí
4. OFS Svitavy
 
OFS_U10-foto
 
OFS_U11-foto


.

Starší přípravka na turnaji v Holicích.

Vloženo 5. 1. 2014 13:05

Obrazek

Místo chybějících zimních radovánek jsme v sobotu s kombinovaným týmem mini přípravky,  mladší a starší přípravky absolvovali halový turnaj v Holicích. Prestižní turnaj se tradičně hraje o putovní pohár starosty města Holic. Turnaj byl vypsán pro ročník narození 2003 a mladší, tedy starší přípravku. My jsme ale nominovali  hráče ročníku 2004 a mladší!  Turnaje se zúčastnilo 10 týmů, rozdělených do dvou skupin, hrálo se formou 1+4, utkání trvala 12 minut.

Skupina A : Jiskra Ústí nad Orlicí A, SK Holice, Baník Vamberk, SK Třebechovice, Lokomotiva Borohrádek

Skupina B : SK Vysoké Mýto, SK Solnice, Spartak Rychnov nad Kněžnou,
Jiskra Ústí nad Orlicí B a ŽSK Třemošnice.

Úvodní utkání ve skupině s týmem Rychnova nad Kněžnou jsme nešťastně prohráli 0:1, když my ani soupeř navíc neproměnil penaltu.  V druhém utkání jsme se utkali s pozdějším vítězem celého turnaje, týmem Vysokého Mýta. Soupeř byl důraznější a zvítězil 3:0.  V dalším utkání  s týmem Solnice jsme již sahali po vítězství, nicméně soupeř stačil vyrovnat na konečných 1:1. Naši branku vstřelil Vojta Valčík po chytře rozehraném přímém kopu Vaškem Michálkem. Poslední a rozhodující utkání ve skupině  o přímý postup do čtvrtfinálové skupiny s týmem Ústí nad Orlicí jsme výkonově i výsledkově zvládli a zvítězili 1:0. Naši branku zaznamenal Tomáš Tlustý. Toto vítězství a třetí místo v základní skupině nám určilo čtvrtfinálového soupeř, tým Baníku Vamberk. Baníci nás předčili v důrazu a razanci zakončení a po zásluze zvítězili 3:0.

Prohra pro nás znamenala tedy souboj o konečné 5-6 místo  s týmem Třebechovic. Utkání skončilo po 12 minutách 0:0 a tak přišly na řadu penalty. My jsme proměnily hned první penaltu Vaškem Michálkem, Adéla Kružíková trefuje tyč a Vojta Valčík brankáře, soupeř ze tří pokusů nebyl úspěšný ani jednou, a tak mohl vypuknout náš vítězný  rituál na oslavu konečného 5.místa.

Naše výkony v průběhu turnaje měly stoupající úroveň. Proti o minimálně rok starším soupeřům jsme podali bojovné výkony se snahou o konstruktivní rozehrávku a kombinaci. Potěšující byla zejména improvizace a nečekaná řešení situací. Páté místo na turnaji je velkým úspěchem.

Konečné pořadí: Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí A, Rychnov nad Kněžnou, Vamberk, ŽSK Třemošnice, Třebechovice, Solnice, Ústí nad Orlicí B, Borohrádek, Holice.

Sestava : Jakub Tlustý (04) - Václav Michálek (04),Tomáš Tlustý (04),Štěpán Míšek (05), Zuzana Šmídová (04) – Vojtěch Valčík (05), Adéla Kružíková (04), Tomáš Dočekal (04), Marek Tlapák (05) – Matěj Tlustý (07).

Všichni jmenovaní svým dílem přispěli ke kvalitním výkonům a týmovému úspěchu. Velmi povedený turnaj odehrála Adéla Kružíková a Vašek Michálek.  Velké poděkování patří  povzbuzujícím rodičům a dědovi Michálkovi.

Zvláštní poděkování patří našim sponzorům Truhlářství Václav Michálek, Cukrárna Na Terase –Iva Blažková a Restaurace Tip Sport – Egon Semerád.
Článek poslal Trenér Petr Tlustý

.

Přípravka na předvánočním turnaji v Chrudimi.

Vloženo 28. 12. 2013 21:20

Obrazek

Poslední plánovanou akcí smíšeného družstva mladší a starší přípravky byl předvánoční halový turnaj 22. prosince 2013 v Chrudimi.  Turnaj byl vypsán pro hráče ročníku narození 2004 a mladší, zúčastnilo se ho  10 týmů, rozdělených do dvou skupin, forma 1+4, zápas 14 minut.

Skupina A : MFK Chrudim, FC Hlinsko bílí, Ježci Heřmanův Městec, Slovan Havlíčkův Brod, FC Třebeš

Skupina B : FC Hradec Králové, AFK Pečky, FC Hlinsko zelení, MFK Senec (Slovensko) a ŽSK Třemošnice.

Naši nominaci na turnaj ovšem výrazně ovlivnila třemošnická střevní a žaludeční viróza. Tým jsme museli doplnit hráči ročníku 2007 !!!

Na úvod turnaje jsme podali výborný výkon proti týmu FC Hlinsko zelení. Soupeř vstřelil vítěznou branku až 5 sekund před závěrečným klaksonem.  Utkání jsme sice prohráli 2:3, ale výkon byl příslibem, obě naše branky zaznamenal Štěpán Míšek. V druhém utkání jsme nastoupili k prvnímu mezistátnímu utkání v naší  historii. S týmem MFK Senec jsme se i přes šance rozešli smírně 0:0.

Do  dalšího utkání s favoritem celého turnaje, s týmem FC Hradec Králové, jsme vstoupili se snahou co nejvíce a nejdéle vzdorovat kombinační hře a individuálním průnikům soupeře. Výkonnostní rozdíl byl ale podle očekávání velký a tomu odpovídal i výsledek 0:8.

Dalším naším soupeřem byl tým AFK Pečky. Po chaotickém výkonu jsme jasně prohráli 1:7, střelcem našeho  čestného úspěchu byl Tomáš Tlustý. Čekali jsme rozhodně lepší výkon.

V základní skupině jsme tedy obsadili 4. místo, které nás nasměřovalo k utkání o konečné 7.-8. místo. Soupeřem nám byl opět tým FC Hlinsko, tentokrát bílí. V úvodu utkání jsme soupeře zaskočili aktivní hrou a ujali se vedení  2:0 brankami opět Štěpána Míška. Soupeř ovšem utkání otočil a zvítězil 2:3.  

Na turnaji jsme  tedy obsadili konečné 8. Místo.

Individuální ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje získal náš golman Jakub Tlustý.

S výkony a nasazením jsme byli, až na vyjímku v utkání s týmem AFK Pečky, spokojeni. Pro některé naše hráče to byla vůbec první zkušenost s halovým turnajem.

Předvánoční čas si  turnajem zpestřili Pavel Kolbaba (2007), Matěj Tlustý (2007), Miroslav Harakal (2005), Štěpán Míšek (2005), Adéla Kružíková, Martin Rakaš, Tomáš Dočekal, Václav Michálek, Tomáš Tlustý a Jakub Tlustý (2004).

Konečné pořadí: FC Hradec Králové, Slovan Havlíčkův Brod, MFK Chrudim, AFK Pečky, FC Hlinsko z, FC Třebeš, FC Hlinsko b, ŽSK Třemošnice, MFK Senec, Ježci Heřmanův Městec.

Na shledání v novém roce 2014 se těší Petr Tlustý  


.

Vánoční turnaj přípravky.

Vloženo 20. 12. 2013 17:20

ObrazekVánoční turnaj přípravky

Předvánoční období si v rámci úterního tréninku  smíšené družstvo mladší a starší přípravky zpestřilo  tradičně již třetím ročníkem fotbalového vánočního turnaje.

Čtyři čtyřčlenná družstva, pod dohledem přísného avšak objektivního rozhodčího Kolbaby, sehrála celkem 12 vyrovnaných utkání. Jako již tradičně o výsledky nešlo. K radosti trenérů a přítomných rodičů  byly ale  ke shlédnutí kombinace ala Barcelona, individuální průniky ala Messi a smrtící koncovka ala Ibrahimovič. Vzory zkrátka fungují.

Po závěrečném hvizdu posledního utkání došlo i na fotbalového Ježíška. Letos Ježíšek dárky nakupoval v obchodě Ovoce a zeliny a naděloval balíčky plné vitamínů.

S přáním krásných vánoc a bohatého Ježíška jsme takřka ukončili fotbalový rok 2014. Takřka proto, protože se ještě v sobotu 21. prosince zúčastníme také vánočního turnaje v Chrudimi.

 Na závěr bych chtěl všem svěřencům, kolegům trenérům, rodičům, všem příznivcům sportu popřát krásné a pohodové vánoce, pevné zdraví a úspěšný rok 2014.

 Pozn. Nejbližší program

21. 12. 2013 Turnaj v Chrudimi  (2004, 2005)

4. 1. 2014  Turnaj v Holicích (2004, 2005)

7. 1. 2014 Trénink

Petr Tlustý , Trenér starší přípravky


.

Starší přípravka na turnaji v Pardubicích.

Vloženo 3. 11. 2013 21:50

ObrazekV neděli 1. 12. 2013 jsme se zúčastnili našeho prvního halového turnaje starší přípravky (2003,2004) sezóny 2013/2014.

Poprvé jsme otestovali nafukovací halu v Pardubicích, pořadatelem turnaje byl oddíl SK Pardubičky. Turnaje se zúčastnilo dalších šest týmů, FK Náchod, MFK Chrudim, FC Bukovka, Junior Skuteč, Spartak Choceň a SK Pardubičky. Na soupiskách týmů byli až na vyjímky  většinou hráči ročníku 2003. My jsme naopak nastoupili většinou s hráči ročníku 2004. Na turnaji jsme obsadili 6. místo. Vítězem turnaje se stal jasně tým FK Náchod. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen náš benjamínek Štěpán Míšek!

Velmi dobré výkony na úvod halové sezóny předvedli Štěpán Míšek (05), Adéla Kružíková (04), Zuzana Šmídová (04), Tomáš Dočekal (04), Václav Michálek (04), Tomáš Tlustý (04), Jakub Tlustý (04), Karel Zunt (03) a Lukáš Skokan (03).

ŽSK Třemošnice – MFK Chrudim 2003              0 : 2
ŽSK Třemošnice – FC Bukovka                          1 : 3        Štěpán Míšek
ŽSK Třemošnice – SK Pardubičky                     1 : 1        Tomáš Tlustý
ŽSK Třemošnice – FK Náchod 2003                  1 : 2        Lukáš Skokan
ŽSK Třemošnice – Spartak Choceň                    1 : 1        Tomáš Dočekal
ŽSK Třemošnice – Junior Skuteč                      1 : 0        Tomáš Tlustý