Jdi na obsah Jdi na menu
 


.

  Vítězství na turnaji fotbalových školiček.

Obrazek

V neděli 27.listopadu 2011 jsme se s našimi nejmenšími fotbalisty zúčastnili turnaje fotbalových školiček (ročník narození 2005 a mladší). Turnaj pořádal oddíl FC Hlinsko a uskutečnil se v nové moderní multifukční sportovní hale ve Skutči. Opravdu nádhera!

Turnaj byl kvalitně obsazen, hrálo se systémem každý s každým,  formou 1+ 4 a 20 minut. V prvním utkání jsme remizovali s fotbalisty pořádajícího oddílu. V dalších utkáních jsme postupně porazili vrstevníky z oddílů SK Polička, Slovan Havlíčkův Brod a FC Chotěboř a v konečném součtu obsadili první místo.

Radost ze zlatých medailí a poháru pro vítěze si užili dva benjamíci turnaje Pavel Kolbaba a Matěj Tlustý (2007), Marek Tlapák, Vojtěch Valčík, Lukáš Staněk, Michal Smutný, Tomáš Tlustý a Jakub Tlustý. Trenéri Mikropřípravky Petr Tlustý a Pavel Kolbaba.

Fotky z turnaje - zde


.

  Fotbalová sezona skončila, prázdniny začínají

Obrazek

Fotbalová mikropřípravka (ročníky narození 2004,2005 a mladší) se poslední červnový den rozloučila se svou již druhou sezónou.

Sportovní odpoledne v duchu „Sportovní všeuměl“ společně připravili trenéři a rodiče na třemošnické umělce. I počasí mělo pro sport pochopení.

Přes dvě desítky malých fotbalistů se na 12-ti stanovištích stali hokejisty, basketbalisty, házenkáři, tenisty, atlety, cyklisty a v atraktivních soutěžích si vybojovali zasloužené odměny. Za celoroční úsilí byli naši nejmenší fotbalisté  na závěr odměněni dárky s fotbalovou tématikou.

Sportovní odpoledne odhalilo doposud skryté talenty a ukázalo, že Třemošnice je a bude městem sportu.  

Ať už se budou naši nejmenší věnovat kterémukoliv sportu, bude mít naše činnost a úsilí smysl.

Jako trenéři nejmladší kategorie si ceníme zájmu rodičů a jejich ratolestí o náš „národní“ sport, fotbal.

Měřítkem úspěšnosti naší činnosti je vzrůstající počet zapojených dětí do tréninkového procesu. Při pohledu na společné fotky naší kategorie z loňské a letošní sezóny je nárůst zájmu patrný. Vzrůstající zájem je pro nás  povzbuzující ale i zavazující ke koncepční práci s mládeží.

Pro příští sezónu 2011/2012 jsme se tedy rozhodli přihlásit do soutěží dvě družstva Mladší přípravky (ročník narození 2003, 2004 a mladší).

Mladší přípravka A (ročník narození 2003 a 2004) se budou účastnit turnajů Krajské miniligy Mladší přípravky, skupina B.

Mladší přípravka B (ročník narození 2004 a 2005, případně 2006) se budou účastnit turnajů Okresního přeboru Mladší přípravky. Garantem nově vzniklého mužstva bude pan Václav Smutný, známý to kanonýr našich seniorů.

Za celou minulou sezónu bych chtěl poděkovat všem rodičům za jejich podporu, pomoc, toleranci a vyjádřit přání ve společné setkání i v nadcházející sezóně 2011/2012.

První trénink v nové sezóně se uskuteční v úterý 16. srpna od 17 hodin na hlavním hřišti !!!! 

Na opětovné setkání se těší

Petr Tlustý a Luboš Polášek

Trenéři Mladší přípravky


.

  Vzhůru na prázdniny, aneb mikropřípravka ...

ObrazekVzhůru na prázdniny, aneb mikropřípravka se loučí se svou druhou sezónou

Ve čtvrtek 30. června se naši nejmenší fotbalisté a fotbalistky rozloučí se svou druhou sezónou.

Na naší „umělce“ se od 16 : 30 rozběhne sportovní odpoledne, které se ponese v duchu „Třemošnický sportovní všeuměl“.

Všichni účastníci atraktivních soutěží si odnesou odměny. Celá akce vyvrcholí závěrečným překvapením.

Za samozřejmé považujeme účast a povzbuzování maminek, tatínků, babiček, dědečků, sourozenců a kamarádů.

Vyhrajeme všichni!

Trenéři mikropřípravky : Petr Tlustý a Luboš Polášek. 

 

mikropripravka.jpg


.

Historicky první utkání mikropřípravek ...

Obrazek

Historicky první utkání mikropřípravek Třemošnice a Chotěboře.
Ve čtvrtek 26.5. se naši nejmenší fotbalisti, a  jedna fotbalistka,  konečně utkali se stejně starými (vlastně mladými, ročník narození 2004 a 2005) fotbalisty z Chotěboře. Vše podle dohodnutých pravidel a v duchu fair play.
Přátelské utkání se podařilo dohodnout na druhý pokus, první pokus zhatila před 14 dny dramatická předpověď hromů a blesků. Tentokrát slunečné počasí a tváře plné očekávání slibovaly nevšední sportovní zážitek.
Bouřlivou diváckou kulisu na naší umělce vytvořili maminky, tatínkové, babičky, dědečkové, sourozenci, ale i kamarádi a kamarádky ze školky.
Mezi diváky jsme poznávali i skauty věhlasných světových mužstev :-).
Pro mnohé naše fotbalisty to byl opravdu první zápasový test, někteří naopak zúročili zkušenosti získáné v turnajích miniligy mladší přípravky.
Pravidelným střídáním jsme udrželi strhující tempo po celou dobu utkání (4 x 15 min). Našimi úspěšnými střelci branek byli 3x Jakub Tlustý, 1 x Jan Rožek a 1 x Tomáš Tlustý. 
Všichni chtějí vyhrávat, ale výsledek skutečně není  důležitý. Co je víc než úsměvy (někdy i slzičky) našich sportovců. Emoce = fotbal.
Slibuji, že příjemné čtvrteční minifotbalové odpoledne nebylo poslední.
Děkuji za přízeň, pomoc a podporu rodičů.

Trenér Mikropřípravky : Petr Tlustý"

.

Mikropřípravka pilně trénuje a
doplňuje mladší přípravku.

Obrazek

I přesto, že naše kategorie (ročník narození 2004 a 2005) nemá žádnou organizovanou soutěž, pilně trénujeme. Trénujeme pravidelně každé úterý a čtvrtek na umělé trávě. Tréninků se podle počasí a agresivity bacilů účastní 15 -20 nejmenších fotbalistů a fotbalistek!!  Museli jsme tedy posílit i realizační tým. Lukrativní místo dalšího trenéra přijal pan Luboš Polášek, finanční ředitelkou jsme zvolily maminku Vašíka Michálka, paní Hanku,  zdravotnicí  maminku Vojty Valčíka, paní Lenku. Uvítáme i další trenéry nebo tatínky, maminky – pomocníky/ce…. Fotbalový oddíl nás rovněž vybavil potřebným množstvím odpovídajících míčů velikosti 3.

Vzhledem k tomu, že v kategorii Mladší přípravky (ročník narození 2002,2003) je nedostatek hráčů, doplňujeme tuto mužstvo našimi „prcky“. Až šest našich nejmenších fotbalistů se každý víkend účastní turnajů krajské Miniligy  mladší přípravky. Naši nejmenší tedy nastupují proti o rok až dva starším fotbalistům  a získávají tak cenné zkušenosti a dovednosti, které určitě zúročí v budoucnu. Účast našich nejmenších fotbalistů v organizované soutěži se bude vždy opírat o zodpovědný přístup rodičů a jejich pomoc.

Dílčí úspěchy, kladné  zážitky a prožitky našich malých fotbalistů, společně s pozitivní motivací trenérů a rodičů jsou cestou k úspěchu.

Těším se na další setkání na třemošnické umělce.

 Petr Tlustý
 
Trenér Minipřípravky“


.

Mikropřípravka se zúčastnila 19. 3. turnaje.

Obrazek„V sobotu 19.3. jsme se s našimi nejmladšími fotbalisty (Minipřípravka 2004) zúčastnili halového turnaje v Chrudimi. Pořadatelem bylo AFK Chrudim, dalšími účastníky byly týmy AFK Pečky, AFK Chrudim žlutí, AFK Chrudim modří, Sokol Kounice, Junior 2007 a  FK Náchod.  Hrálo se systémem každý a každým, zápas trval 14 minut, počet hráčů 1+5.

Celý turnaj jsme absolvovali pouze s „osmi statečnými“ fotbalisty (ročník 2005 Michal Smutný, Vojtěch Valčík, Štěpán Míšek, ročník 2004 Lukáš Vlček,  Jan Rožek, Tomáš Tlustý, Jakub Tlustý, Marek Tlapák). Další  hráče nominované na turnaj schvátila na poslední chvíle nemoc, nebo je manažeři (rodiče) na poslední chvíli (!) omluvili. Bohužel….

I přesto, že se nám nepodařilo vyhrát ani jeden zápas a skončili poslední, patří „ osmi statečným bojovníkům“ velký obdiv za bojovnost a nasazení do poslední minuty. Nezměrné nasazení a statečné srdíčko bojovníků je dobrým základem pro jejich další fotbalový růst. Poděkování patří samozřejmě i zúčastněným rodičům a dědečkům.

Všichni se těšíme už na jarní počasí a na tréninky na naší umělce.“

Trenér  : Petr Tlustý


.

Mikropřípravka se zúčastnila prvního turnaje.

Obrazek„Naše Mikropřípravka (ročník 2004) se v neděli 13.2. zúčastnila svého prvního velkého halového turnaje.

Turnaj se uskutečnil v heřmanoměstecké  sportovní hale a pořadatelem byl FK Pardubice.

Turnaje se zúčastnilo 10 týmů rozdělených do dvou skupin (FK Mladá Boleslav, FC Zenit Čáslav, FC Vysočina Jihlava, FK Pardubice A, FK Pardubice B, AFK Chrudim A, AFK Chrudim B, Spartak Kadaň, FC Hlinsko, ŽSK Třemošnice).

Na turnaj jsme nominovali hráče ročník narození 2004 (Mrázek Michal, Rožek Jan, Tlustý Jakub, Tlustý Tomáš, Černil Michal, Mareš Matěj) a hráče ročník  narození 2005 (Smutný Michal, Mrázek Filip, Míšek Štěpán, Valčík Vojtěch).

Po urputných bojích s mnohem zkušenějšími soupeři naši fotbalisté obsadili překvapivě 8. místo.

Více než překvapivé umístění byly potěšením především úsměvy na tvářích a nadšení našich malých  fotbalistů.

Poděkování patří rodičům za nadšené povzbuzování a firmě Unisport Trade Praha, která  vybavila naše družstvo novou sadou dresů.

Již dnes se všichni těšíme na další turnaj v Chrudimi 19. března.

Trenér  : Petr Tlustý“

Fotky z turnaje naleznete na : ZDE


.

Mikropřípravka zahájila.

Obrazek"Na první tréninky našeho hvězdného týmu se v nové sezóně  dostavily staré známé opory ale i mnoho nových posil. Na úterním tréninku se  na hřišti s umělou trávou hemžilo až 25 začínajících fotbalistů. A to někteří  manažeři (rodiče) své  ratolesti z různých důvodů omluvili. Takže náš tým čítá na začátku druhé sezóny cca 30 sportovců. Skvělé!!!


Na trénincích jsme přivítali dokonce dvě děvčata, Terezku a Aničku Jelínkovi, benjamínkem týmu je Šimon Černil (mateřským oddílem je věhlasný FC Skoranov), ročník narození 2007!!! Náš tým posílily i dvě zahraniční akvizice, ze země mistrů světa je to Silven Gonzales a ze slunné Francie je to Francois Kašpar.

Jako trenéři si velmi vážíme důvěry rodičů.
Společnými silami se budeme snažit o nejen sportovní rozvoj osobnosti Vašeho dítěte!
 
Děkujeme za důvěru a těšíme se na další setkání na třemošnických sportovištích.

 Sportu zdar a fotbalu zvlášť

Trenéři Mikropřípravky
Petr Tlustý a Michal Benda"