Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaje 2014 / 2015

.

Mladší přípravka pořádala turnaj.

Vloženo 9. 3. 2015  17:39

ObrazekMladší přípravka - O den dříve než přišel Mezinárodní den žen (7.3.), pořádala mladší přípravka halový turnaj za účasti Jeřišna, Chrudimi 2007, Třemošnice "černobílí", Golčova Jeníkova, Horního Bradla a Třemošnice "žlutí". Ten se hrál spravedlivým systémem každý s každým a k vidění bylo plno zajímavých utkání před početnou diváckou kulisou.

Individuálního ocenění se dočkali nejlepší střelec Matěj Kocourek ( 7 branek včetně té z rozstřelu ) z Jeřišna, nejlepší hráč Mikuláš Zavřel z Chrudimi a nejlepší brankař Pavel Kolbaba z Třemošnice "černobílí" a dokonce ( naprosto zaslouženě ) i nejhezčí trenérka... Konečné pořadí bylo tak jako v první větě článku. Vítěz turnaje nakonec neobdržel ani jednu branku a 18 jich vstřelil! Zajímavým zpestřením při předávání cen byla přítomnost bývalého ligového fotbalisty ( mj. Sparta Praha, FK Mladá Boleslav ), nyní působícího v MFK Chrudim, Radima Holuba, který se rád se všemi podělil o ligové a pohárové (evropská liga) zkušenosti.
  Poděkování za pomoc při organizaci turnaje patří Městu Třemošnice, firmě DAKO Třemošnice, pekárně Goldfein divize Chrudim, řeznictví Francouz Skupice, České spořitelně pobočka Třemošnice a Ovoce a Zelenina náměstí Třemošnice.


Výsledky :

Jeřišno - Třemošnice  "ČB" - 2:0, Chrudim - 0:0, Horní Bradlo - 5:0, Golčův Jeníkov - 3:0, Třemošnice "Ž" - 8:0
Chrudim - Třemošnice - "ČB" - 1:0, Horní Bradlo - 4:0, Golčův Jeníkov - 5:2, Třemošnice  "Ž" - 8:0
Třemošnice "ČB" - Horní Bradlo - 2:1, Golčův Jeníkov - 4:1, Třemošnice "Ž" - 4:1
Golčův Jeníkov - Horní Bradlo - 2:2, Třemošnice "Ž" - 2:0
Horní Bradlo - Třemošnice "Ž" - 2:0

Sestavy :
Černobílí : Kolbaba-Tlustý, Spěvák, Rožek, Nováček-Bohatý, Mostecký,
Tejnický

Žlutí: Cipryán - Petrus, Ježek, Šmídl, Brožek - Hofman, Smutný, Lipenský, Zunt

Nyní se budeme soustředit na několik tréninkových jednotek a budeme se těšit
na mistrovské boje o body v Krajské soutěži PKFS, které zanedlouho začnou...

Za mladší přípravku trenéři Pavel Kolbaba a Libor Spěvák.


.

Mladší přípravka na turnaji v Chotěboři.

Vloženo 29. 1. 2015  21:39

ObrazekMladší přípravka - se v neděli 25. 1. 2015 zúčastnila turnaje v Chotěboři pro ročník 2006.

Po výhře 3 : 2 (3x Tlustý) se Světlou n/S, prohře s Přibyslaví 0:3 a remíze se "silnější" Chotěboří (3x Tlustý, Rožek), to vypadalo na dobře rozehraný turnaj. V zápase se Ždírcem nad Doubravou však přišlo vystřízlivění a krutá prohra 0 : 11. Plány na solidní umístění bohužel pohřbila nepochopitelná prohra se "slabší" Chotěboří 0 : 5. Tímto jsme nakonec obsadili až poslední resp. šesté místo. První tři zápasy jsme odehráli i přes prohru se Ždírcem n/D skvěle, ale poslední dva jsme nezvládli.

Malou náplastí je jen to, že Kolbaba v rozstřelu těsně prohrál v souboji o nejlepšího brankaře turnaje. Střelecky se samozřejmě zaskvěl náš nejlepší hráč Matěj Tlustý. To, že soupeři byli povětšinou o rok starší není omluvou, ale jen konstatováním...  Musíme zlepšit souboje 1:1 a pak střelbu !

Další turnaj nás nyní čeká v neděli 1. 2. 2015 v Přibyslavi, tam se střetneme se "svým" ročníkem 2007, tak si snad trochu spravíme chuť, nebudou-li opory týmu ve stavu nemocných...

Sestava : Kolbaba - Bohatý, Tlustý, Spěvák, Rožek - Zunt, Cipryán a Tejnický


.

Mladší přípravka na turnaji v Chrudimi.

Vloženo 5. 1. 2015  16:39

ObrazekMladší přípravka - V neděli 4. 1. 2015 jsme se zúčastnili turnaje v Chrudimi, který byl určen pro r. 2007. Přestože jsme díky nemocem nebyli úplně kompletní, odehráli jsme opět několik zajímavých zápasů a na konci jsme byli celkem spokojeni jak s umístěním, tak i s předvedenou hrou. Turnaj se hrál ve dvou skupinách po pěti mužstvech, první dva postoupili do semifinále a ostatní si zahráli o umístění. 
 
V prvním zápase proti jedné polovině chrudimských "sedmiček" jsme brankami Tlustého, Rožka a Nováčka zvítězili 3 : 1 ! 
 Pak jsme však i po chybách jinak dobře chytajícího Kolbaby prohráli se Světlou nad Sázavou 1 : 3 (Kolbaba).
 Na řadu přišel Havlíčkův Brod a výhra s ním 3 : 1 (Rožek, Tlustý a Černil). 
 V zápase, ve kterém jsme s Velkým Meziříčím přímo bojovali o druhé místo resp. postup mezi poslední čtyři týmy, bylo plno emocí a zajímavých herních situací... Za stavu 1 : 1 dvě minuty před koncem se srazili těsně před naším pokutovým územím dva hráči soupeře, přesto jsme z přísného přímého kopu obdrželi branku ! Další gól do naší sítě by měl co uznat  i brankový rozhodčí, ale spíš asi ano... V posledních vteřinách pak ubrečení a zbytečně ukřivdění třemošňáci dostávají poslední branku tzn. 1 : 4 a třetí místo ve skupině.
  V zápase o umístění tedy o 5. - 6. místo jsme se utkali s Nemošicemi a po vyrovnaném průběhu přichází na konci zasloužená remíza 2 : 2 (Rožek, Tlustý) a po ní penalty ! Ve třetí sérii mohl rozhodnout Kolbaba, ale nedal ! Až v šesté sérii Cipryán nekompromisním proměněním rozhodl, protože potom Kolbaba soupeře vychytal a páté místo je doma !
Naším nejlepším hráčem se stal Matěj Tlustý. Přesto velké poděkování patří všem hráčům bez rozdílu, bojovali a snažili se ostošest... Díky organizačním schopnostem pořadatele turnaje p. Zvolánka dostal každý krásnou medaili a všichni společně pak plnou tašku sladkostí !

Příští turnaj nás čeká v neděli 25. 1. 2015 v Chotěboři (2006 a ml.), ale čtvrteční tréninky začínají už 8. 1. 2015 v 15 : 00 !

Celkové pořadí :
1. Žďár nad Sázavou,  2. V. Meziříčí, 3. Jaroměř, 4. Světlá n/S, 5. Třemošnice,
6. Nemošice, 7. Chrudim bílí, 8. Chrudim červení, 9. H. Brod, 10. Chrudim 2008

Sestava : Kolbaba - Tlustý, Mostecký, Nováček, Rožek - Cipryán, Černil, Šmídl

Foto z turnaje :

ml-pripravka.jpg


.

Mladší přípravka pořádala turnaj.

Vloženo 21. 12. 2014   15:19

ObrazekMladší přípravka - V sobotu 20. 12. 2014 pořádala mladší přípravka halový turnaj. Sama postavila dvě družstva a pozvala si ještě FK Čáslav, MFK Chrudim 2007, Viktorii Jeřišno a TJ Horní Bradlo.


Družstvo "červené" Třemošnice ve složení :Tejnický, Ježek, Šmídlová, Šmídl, Smutný, Brožek, Lipenský a Hofman sice všechny své zápasy prohrálo, ale ve všech zápasech se snažilo a třeba v zápasech s Chrudimí či Horním Bradlem své soupeře notně potrápilo. Výsledky :Třemošnice "žlutí" 0:7, Horní Bradlo 1:3 (Brožek), Jeřišno 0:5, Chrudim 0:3 a Čáslav 0:9.

Naproti tomu družstvo "žluté" Třemošnice ve složení Kolbaba, Zunt, Rožek, Bohatý, Nováček, Spěvák, Tlustý a Mostecký zvládlo turnaj na výbornou a v celkovém součtu na konci nestačilo jen na vítěznou Čáslav, která přijela prakticky s ročníkem 2006 (v našem "žlutém" družstvu r. 2006 dva hráči, ostatní r. 2007...). Výsledky: Třemošnice "červení" 7:0 (4x Rožek, 2x Bohatý a Kolbaba), Čáslav 0:4, Chrudim 4:3 (2x Tlustý, Rožek a Mostecký), Horní Bradlo 6:0 (4x Rožek, Bohatý a Spěvák) a Jeřišno 0:1.

Nejlepším hráčem turnaje se stal Vojtěch Paták z Čáslavi, střelcem s devíti brankami domácí Tomáš Rožek a brankařem taktéž domácí Pavel Kolbaba. Ceny klukům i holkám předali futsalový reprezentant brankář FK ERA-PACK Chrudim Jakub Žďánský a hráč vedoucího mužstva ČFL Bohemians Praha (Střížkov...) Aleš Melechovský. Oba samozřejmě třemošničtí odchovanci, kterým patří dík, že mezi začínající fotbalisty přišli. Ještě jeden dík patří Městu Třemošnice za zapůjčení haly, ZŠ Třemošnice za zapůjčení prostor a sponzorům tzn. firmě Tatra Mléko Hlinsko, pekárně Goldfein Chrudim a Vánočním ozdobám Horní Bradlo.

Celkové pořadí : Čáslav, Třemošnice "žlutí", Jeřišno, Chrudim, Horní Bradlo a
Třemošnice "červení".

Tímto jsme ukončili podzimní část sezony a na "jaře", které nám začne hned
ve čtvrtek 8.1. 2015 tréninkem v tradičním čase 15:00 -16:30. Do té doby se
doufám uzdraví i Dušek, Lášek, Cipryán, Černil a Klepetko, kteří se bohužel
turnaje nemohli zůčastnit.

Všem hráčům, rodičům, ale i ostatním příznivcům nejen třemošnického fotbalu
samozřejmě přejeme hezké svátky, pod stromečkem hodně dárků a úspěšný vstup
do nového roku.

Za mladší přípravku trenéři Pavel Kolbaba a Libor Spěvák


.