Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ml. přípravka B / články

.

  Mladší přípravka B na druhém mistr. turnaji

Obrazek"Nedělního turnaje Mladší přípravky okresního přeboru v Chroustovicích se naše mužstvo zúčastnilo ve složení Petr Krátký, Jakub Tlustý, Tomáš Tlustý, Václav Michálek, Tomáš Radil, Matěj Mareš, Sergej Ljaško, Vojtěch Valčík, a Michal Smutný.

V prvním utkání s mužstvem Načešic (Heřmanův Městec) někteří naši hráči prožili opravdový soutěžní debut . Se soupeřem jsme sehráli přesto vyrovnané utkání,  ale soupeř byl  důraznější, rozhodnější a proto zvítězil.
Po krátkém odpočinku jsme nastoupili k druhému utkání proti domácím. Přes velmi nepříznivý stav po prvním poločase naši borci ve druhém poločase zabojovali a utkání otočili.
Za obrovskou bojovnost a nasazení všichni naši bojovníci zaslouží velkou pochvalu.
Musím se ovšem zmínit i o organizaci a zajištění turnaje domácími pořadateli. Krátce: děs a hrůza !!!!!
Pořadatelé nezajistili pro zúčastněné povinný pitný režim, utkání se z nepochopitelných důvodů nehrála na hlavním hřišti, ale na přilehlém tréninkovém hřišti- LOUCE, hrací plochy nebyly dostatečně označeny. Funkcionáři Chroustovic slezte ze stromů na zem !!!! S naší zkušenností seznámíme i  Chrudimský OFS

Petr Tlustý a Václav Smutný
Trenéři Mladší přípravky

.

  Mladší přípravka B na prvním mistr. turnaji

ObrazekNaše nově utvořené mužstvo Mladší přípravky B (ročník narození 2003,2004 a mladší) se v neděli 28.srpna zúčasnilo prvního turnaje Okresního přeboru v Prosetíně. Naši nejmenší sehráli dvě utkání.


 
V prvním utkání jsme po boji zdolali tým Luže.
V druhém utkání si naši nejmenší s chutí zastříleli a porazili tým Chroustovic.
Náš vítězný tým tvořili: Vojtěch Valčík, Tomáš Radil, Václav Michálek,  Michal Smutný, Jakub Tlustý, Tomáš Tlustý, Jan Rožek, Tadeáš Oswald,  Michal Musílek, Jakub Musílek.

.