Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsl. zimní přípravy / mládež 1

.

 Starší žáci remizovali s Chtěboří.

Obrazek Starší žáci sehráli 23. 3. přípravné utkání ve Třemošnici. 
 
 ŽSK
Třemošnice - FC Chotěboř - 3 : 3 (1:3)

 
Branky : Veselý 2, Jelínek
  


.

 Dororost remizoval se Ždírcem nad Doubravou

Obrazek Dorost sehrál 19. 3. přípravné utkání na hřišti ve Třemošnici 
 ŽSK Třemošnice - Ždírec na Doubravou - 2 : 2 (1 : 0)
 
Branky : Zavadil, Forman

Ke generálce si dorost pozval svého již tradičního soupeře, mužstvo ze Ždírce nad Doubravou, hrajícího stejnou soutěž v kraji Vysočina. Vzhledem k páteční sněhové nadílce byl v sobotu na náhradním hřišti poměrně těžký terén, ale obě mužstva se s touto situací porvala velice slušně. Oba střední záložníci, myšlen náš Forman a ždírecký Pátek rozehráli zajímavou partii a i díky jim šlo o velice koukatelný fotbal. Naši se ujali vedení Zavadilem a na 2:0 zvýšil Forman. Hosté pak v poslední dvacetiminutovce vycítili příležitost a stačili vyrovnat na konečných 2:2, přestože výsledek mohl být třeba 7:5… Velice dobrý zápas odehrál Nepovím a milým překvapením byl opět výkon Krátkého a Lukáše Kodeše. Navíc se na možné doplnění kádru objevil Martin Pavlík z Ronova.
Příště už nás čeká „mistrák“ a to v neděli 27. 3. od 14 : 00 v Křičeni s odjezdem ve 12 : 30 z autobusového nádraží.

 

Sestava : Benda - Petr, Kodeš J., Jablečník D., Nepovím - Karvai, Forman, Šindelář, Jablečník M. - Oswald, Zavadil (Gazdík Vl., Krátký, Kodeš L., Pavlík)

  


.

 Dororost vyhrál na hřišti TJ Star Tupadly.

Obrazek Dorost sehrál 13. 3. přípravné utkání na hřišti v Tupadlech. 
 TJ Star Tupadly - ŽSK Třemošnice - 1 : 3 (0 : 1)
 
Branky : Forman (p), M. Jablečník, Nepovím

V neděli 13. 3. sehrál dorost předposlední přípravu v Tupadlech s místním dorostem. Bohužel jsme opět nebyli kompletní. Z různých důvodů chyběli Benda, bratři Gazdíkovi, Vlach, Skyva, Vítek, Káš, Jelínek a Kača! Většina však bohužel neomluvena a takovýmto přístupem se pracuje velice zle!

 

V první půli jsme soupeře víceméně k ničemu nepustili a byli jsme opticky lepší, ale brankou skončila pouze akce Formana, který proměnil penaltu po faulu na něho samého 0:1.

 

Druhý poločas snesl oboustranně přísnější měřítko, i když v poslední dvacetiminutovce jsme soupeře, který odcházel fyzicky, už přehrávali. Z tohoto tlaku jsme vytěžili brankami M. Jablečníka a Nepovíma vedení 0:3. O kosmetickou úpravu se domácí postarali až v nastaveném čase, kdy náš nedůraz ve vápně po rohu dovolil snížit na konečných 1:3. Zajímavě se předvedl Krátký na pravé straně a ani L. Kodeš se neztratil. Všichni výše zmínění neomluvení hráči mohou přemýšlet a musí si uvědomit, že takřka každý je nahraditelný. Všichni funkcionáři, kteří se okolo dorostu „motají“, se snaží, aby měli hráči co nejlepší podmínky pro svůj vývoj. Neomluvené absence a nezodpovědný přístup některých zainteresovaných však tyto snahy srážejí a to je s blížící se sezonou alarmující…

 

Příští sobotu 19. 3. nás čeká generálka, ke které bychom již měli nastoupit kompletnější. Jde o domácí zápas se Ždírcem n/D se začátkem ve 13:00.  


.

 Starší žáci remizovali s divizní Čáslaví.

ObrazekStarší žáci sehráli 12. 3. přípravné utkání na UMT Čáslav s  domácím účastníkem divize. 
 FC Zenit Čáslav - ŽSK Třemošnice - 1 : 1 (1 : 1)
 
Branky : Veselý


Sestava : Lebduška (Gajdošík) - Široký, Malý, Charvát, Musil - Brom, Jelínek, Urbánek, Sťastný R. - Veselý, Pumer (Mejtský, Bém)  


.

 Starší žáci vyhráli nad mužstvem FC Velim.

ObrazekStarší žáci sehráli 6. 3. přípravné utkání na UMT Čáslav s  s mužstvem FC Velim (krajský přebor). 
 ŽSK Třemošnice - FC Velim - 5 : 1 (3 : 1)
 
Branky : Veselý 4, Lebduška 


.

  Dorost sehrál v pátek 4. 3. dvě utkání.

Obrazek V pátek 4. 3. přijeli do Třemošnice chotěbořští víceméně mladší dorostenci, aby si s námi zahráli na naší malé UT. Vzhledem k příznivému počasí jsme se dohodli, že sehrajeme nejprve i modelový zápas na trávě na 2 krát 30 minut. A na dalších 60 minut se přesuneme na UT. První zápas jsme vyhráli 7 : 2 a druhý pak 3 : 2. Potěšující je to, že se po dvou letech opět objevil Dominik Vítek ( jinak velmi dobrý hokejista K. Hory ) a projevil zájem jaro strávit u nás.

Během příštího víkendu proběhne minisoustředění ukončené nedělním zápasem v Tupadlech. Forma minisoustředění bude ještě upřesněna.

Sestava : Benda - Nepovím, Oswald, Kodeš J., Gazdík M. - Jablečník M., Forman, Šindelář, Jablečník D - Vítek, Káš (Filip, Krátký, Kodeš L., Zavadil)


.

Halový turnaj vyhráli mladší žáci.

ObrazekStarší a mladší žáci se zúčastnili 19. 2. halového turnaje v H. Městci. Turnaj hodně ovlivnilo mužstvo Holic které se nedostavilo. Starší obsadili 2. místo a mladší vyhráli. 
St. :1. Stolany B,2.Třemošnice, 3.H. Městec, 4. Stolany A
Pořadí ml. : 1. Třemošnice, 2. Stolany, 3. Heřmanů Městec


.

Dorost remizoval v Kutné Hoře.  

ObrazekDorost remizoval 19. 2. s mladším dorostem Kutné Hory.

Kutná Hora (ml.) - ŽSK Třemošnice - 4 : 4 (1 : 1)
Branky : Forman 3, Skyva


V sobotu 19. 2. sehrál dorost divoký zápas v Kutné Hoře s konečným výsledkem 4 : 4. K zápasu nemohli z různých důvodů nastoupit bratranci Kodešovi, Oswald, Jelínek, Káš, Krátký a především brankář Benda. Začátek zápasu se povedl našim, když už v 5. minutě po rychlé akci zleva centroval pod sebe Forman a naběhnuvší Skyva šancí nepohrdl 0:1. Pak ale následovala dvacetiminutovka oboustranně rozhárané hry, což bylo ovlivněno i nepříjemným zraněním D. Jablečníka. Míč nikdo neudržel a kombinace vázla. Asi ve 25. minutě Nepovím nezvládl souboj s urostlým útočníkem domácích, Šindelář následně možná zbytečně fauloval a z následného PVK domácí Lacko utěšenou střelou vyrovnal na 1 : 1. To byl i poločasový výsledek.

Po přestávce přišla divoká desetiminutovka, kdy domácí ve 46. a 47. minutě otočili Markem na 3 : 1. Pak ale Forman využil chyby brankaře domácích a v 50. minutě snížil na 3 : 2 a za další tři minuty po pěkné kolmici od Šindeláře vyrovnal na 3:3. Začalo se vlastně od začátku … V 70. minutě se domácí šťastně ujali opět vedení po Rezlerově brance přímo z rohu. Diskuze vyvolala 88. minuta, kdy nás sudí připravili o vyrovnání pro údajný ofsajd. Vyrovnat se nakonec podařilo v poslední minutě, kdy PVK Vlasty Gazdíka brankář vyrazil k dobíhajícímu Formanovi, který vyrovnáním na 4:4 završil svůj hattrick.

Domácí byli silovější a hráli pěkně od podlahy, což našim příliš nevyhovovalo a i složení obrany bylo poněkud nestandardní. Další zápas nás nyní čeká až 13.3. snad už na přírodní Trávě v Tupadlích.

 

Sestava Kutná Hora : Fedor - Jiroudek, Horváth, Menšík, Rezler - Hájek, Šesták, Lacko, Michálek - Pašiak, Marek (Wasserbauer)

Sestava Třemošnice : Gazdík M. - Nepovím, Jablečník D., Petr, Karvai - Jablečník M., Skyva, Šindelář, Zavadil - Forman, Gazdík Vl. (Kača, Vlach)


.

Starší přípravka se zúčastnila halového turnaje. 

Obrazek

V sobotu 12. 2. se starší přípravka zúčastnila halového turnaje v Praze-Běchovicích. Hrálo se ve dvou čtyřčlených skupinách a poté o konečné umístění. Přestože obsadila poslední 8. místo, zanechala zde určitě solidní dojem. Naše tři prohry ve skupině 0:1 Union Žižkov 1, 1 : 2 Olympie Šeberov, 1 : 2 SK Poříčany a nakonec 2 : 3 Kablo Kročehlavy o konečné umístění byly vždy o branku a soupeře jsme takřka v každém zápase přestříleli a dokonce místy i přehráli. Obrovskou smůlu jsme však měli při zakončování a individuální chyby pomohly soupeřům k výhrám.
Přesto jsme obdrželi alespoň cenu pro nejlepšího brankaře turnaje, kterou získal Pepa Kosina. V turnaji nám výrazně pomohl „náš“ Štěpán Varga.
Sestava : Kosina - Varga, Šimon, Málek, Brož, Holeka a Konečný (Omluveni pro nemoc byli Oswald, Šír, Vašíček a Šťastný).

Velmi slušně zorganizovaného turnaje se ještě zúčastnili výběr OFS Nymburk, Union Žižkov
2 a pozdější vítěz Tatran Sedlčany.


.

Starší žáci prohráli i druhé přípravné utkání. 

ObrazekUtkání hráné v neděli 13. 2. na UMT  AFK Chrudim. 

AFK Chrudim B (1997) - ŽSK Třemošnice - 6 : 2 (3 : 1)
Branky : Lebduška, Veselý


 
K utkání se soupeřem s krajského přeboru jsme měli k dispozici pouze 11 hráčů, kdy z důvodů nemocí a ostatních omluvených absencí nám chybělo 7 hráčů, zejména obranná řada byla tímto faktem nejvíce poznamenaná. Nazdory tomuto faktu jsme se v utkání opět ujali vedení M. Lebduškou. Průběh celého utkání měl jeden scénář-domácí měli trvalý tlak a my jsme spoléhali následně na rychlé brejky. Jakkoliv výsledek tomu nenapovídá,tak se sluší klukům poděkovat za velmi dobrý a bojovný výkon v celém zápasu a pokud by náš nejlepší střelec T. Veselý proměnil více "tutovek" tak by i výsledek patrně nebyl tak nepříznívý.Tento víkend (19.2.)nás čeká zpestření přípravy halovým turnajem v Heřmanově Městci a doufáme, že v těchto 14 dnech se absentující hráči dají dohromady,kdy nás čeká další přípravné utkání na UMT v Chrudimi (27.2.) s účastníkem krajského přeboru Přeloučí a konečně nastoupíme v plné síle.
 
Gajdošík - Štastný R., Štastný A., Blažek, Lebduška, Stehlík, Brom, Jelínek, Bém, Mejtský, Veselý


.

Dorost obsadil 4. místo na halovém turnaji.

ObrazekDorostenci se v neděli 13. 2. zúčastnili halového turnaje ve Slatiňanech. V turnaji startovalo 9. mužstev systémem každý s každým. Na úvod jsme pouze remizovali 0 : 0 s H. Městcem, poté 2 : 0 s FK Pardubice, 5 : 0 Holetín, 2 : 1 Úpice, 0 : 1 Řečany, 1 : 1 SK Chrudim, 2 : 0 Slatiňany a nakonec 0 : 1 Chotěboř. Se ziskem 13-ti bodů a skorem 12 : 4 jsme nakonec obsadili 4. místo.
O branky se podělili Forman 7, Gazdík 2, Jablečník M. 1, Šindelář 1, Benda 1.
Konečné pořadí : 1. Řečany, 2. Slatiňany, 3. Chotěboř 4., Třemošnice 5., SK Chrudim, 6. Úpice, 7. FK Pardubice, 8. Holetín a 9. H. Městec. Turnaj jsme odehráli v sestavě : Benda - Forman, Jablečník M., Jablečník D., Petr, Gazdík Vl. A Šindelář.


.

Starší žáci prohráli v přípravě.

ObrazekV neděli 6. 2. hráli starší žáci v Čáslavi přípravné utkání 

FC Zenit Čáslav B (1997) - Třemošnice - 4 : 1 (2:1)
Branky : Stehlík Jiří

V zápase jsme se ujali velice rychle vedení, hned první střelou na branku Stehlíkem, ale následně jsme dvakrát inkasovali ze standardních situací (2x gol hlavou z rohu). Bylo patrné že jsme téměř po třech měsících opět na velkém hřišti a určitě se projevila absence nemocných (Veselý, Jelínek, Urbánek, Chadraba, Malý). Ve druhém poločase se hra vyrovnala,ale v posledních deseti minutách jsme ještě dvakrát inkasovaIi (poslední gol z penalty).Navzdory nepříznivému výsledku,nebyl předvedený výkon zejména v druhém poločase špatný V prvním poločase nám chyběl důraz v osobních soubojích, vázla komunikace ve všech řadách a v závěru zápasu i fyzická kondice.

Gajdošík, Lebduška, Stehlík, Charvát, Široký, Šindelář P., Brom, Blažek, Štasný R. Pumer, Štasný A. (Bém, Mejtský)


.

Dorost vyhrál přípravu v Kolíně

ObrazekV sobotu 5. 2. zajíždí dorost do Kolína na UT kde se střetne s místním dorostem. Odjezd ve 14. 45 hodin.

FK Kolín (mladší dorost) - ŽSK Třemošnice - 1 : 3 (1 : 1)
Branky : Vl. Gazdík, Skyva, Forman


K dalšímu přípravnému zápasu zajížděl dorost do Kolína na tamní UT, kde se střetl s divizním mladším dorostem FK Kolín.

Po vyrovnaném začátku začali mít domácí optickou převahu, která vyústila ve vedoucí branku, kdy po sérii chyb se prosadil ve 20. minutě Martinek 1 : 0. Po tomto gólu ,,z ničeho“ dostali domácí chuť a víceméně nás zatlačili na naši půlku. Tento tlak jsme přestáli a těsně před přestávkou jsme nakonec i se štěstím vyrovnali, když několikrát tečovaná střela Vl. Gazdíka z přímého kopu skončila až v síti 1 : 1.

Na začátku druhé půle se po chybě domácího brankaře hlavou prosadil Skyva 1 : 2. Zde se projevilo, že je nutno sledovat míč a být důrazný v souboji. Domácím pak překvapivě začaly docházet síly a tím pádem chybovali. Toho jsme začali využívat a vytvořili jsme si několik pološancí. V 80. minutě nakonec naše cenné vítězství potvrdil Forman, když se prosadil takřka po samostatné akci přesnou a umístěnou střelou 1 : 3.

Chválím celý kolektiv za přístup k utkání a věřím, že příprava a jarní mistrovské zápasy budou pokračovat v podobném duchu. Příští víkend ,,velký“ fotbal nehrajeme a 13. 2. se zúčastníme halového turnaje ve Slatiňanech.
 
Sestava : Benda - Nepovím, Jablečník D., Kodeš J., Petr - Gazdík Vl., Šindelář, Forman, Jablečník M. - Káš, Gazdík M. (Skyva, Kača, Kodeš L.)
 


.

Dorost v Havlíčkově Brodě neuspěl.

ObrazekDorost odehrál 22. 1. druhý přípravný zápas na UMT v H. Brodě od 10:00 s místním mladším dorostem.
 
FC Slovan Havlíčkův Brod - Třemošnice - 4 : 1 (1:1)
Branky : 7. David Forman


Ke druhému přípravnému zápasu jsme zajížděli v kombinované sestavě, kdy jsme museli povolat tři starší žáky (Jelínek Jakub, Charvát, Pumer), kteří se však svých úloh zhostili víceméně slušně. Chyběli nemocní Káš, Jiří Kodeš, Filip, Jelínek Jaroslav a Skyva. Na horách byli D. a M. Jablečníkovi, Nepovím a Krátký.

Proti nám nastoupil celek, který se po reorganizaci v příštím ročníku chystá na MSFL. Po počátečním oťukávání udeřilo v náš prospěch, kdy Šindelářův roh propadl k Formanovi a ten si se šancí poradil 0 : 1. Domácí se ale pak dostávali více do hry což vyvrcholilo ve 27. minutě, kdy po centru zleva Henek vyrovnal na poločasových 1 : 1.

Začátek druhé půle jsme nezvládli podobně jako v několika mistrovských zápasech a po několika vteřinách křižnou střelou zleva otočil skore ve prospěch domácích Tuhý, kterého dobře známe ještě z působení v Chotěboři. V 59. minutě spoluhráči nepomohli Bendovi, který vysoký míč mířící obloukem snad na břevno, srazil jen na malé vápno a tam byl jen domácí Tuhý 3 : 1. Konečnou podobu výsledku dal v 67. minutě Krejdl, který si v klidu a sám počkal na přetažený centr, kde jinde než vlevo a upravil na 4:1. Přestože byli domácí takřka po celý zápas lepším mužstvem nelze nezmínit našich snad deset brejkových situací, které však byly vyřešeny katastrofálně (M. Gazdík, Vl. Gazdík, Forman). Několikrát perfektně vyběhl brankář a ve zbytku šancí jsme ho pouze trefovali. Výsledek klidně mohl být 7 : 5.

Sestava : Benda - Jelínek Jakub, Charvát, Oswald, Vlach - Gazdík Vl., Šindelář, Forman, Pumer - Gazdík M., Zavadil  (Kodeš L., Kača)


.

Dorost prohrál první přípravné utkání

ObrazekDorost odehrál 15. 1. přípravný zápas na UMT Čáslav od 16:00 s Prachovicemi (mužstvo dospělých).
 
SK Holcim Prachovice - Třemošnice - 3 : 2 (2:1)
Branky : V. Gazdík, M. Gazdík


Po pátečním 1. tréninku v jarní části sezony jsme hned v sobotu 15. 1. odehráli přípravný zápas s Prachovicemi s mužstvem dospělých. I my jsme byli posíleni o dva „dospěláky“ jmenovitě to byl Jarda Semerád a Rosťa Bláha z Horního Bradla. A objevily se i nové tváře a to řízný stoper či bek Jirka Kodeš z Horek, jeho bratranec Lukáš Kodeš ( zatím hostuje v Bratčicích) a ostrý útočník Jirka Káš z Vrdů.
Přestože šlo o první zápas po delší pauze, hrál se svižný fotbal s mnoha šancemi na obou stranách. Vedení se ujaly Prachovice asi po půl hodině hry, kdy zřejmě zle postavená zeď i brankař dovolili Opočenskému skórovat z přímého kopu 0:1. Za několik málo minut však J. Kodeš nepohlídal těsněji Čechlovského, na něhož šel pěkný centr zprava a bylo po hlavičce 0:2. Do přestávky zaslouženě snížil důrazný Vl. Gazdík, který využil špatného vyběhnutí Luňáčka a svou slabší pravačkou upravil na 1:2.
Po přestávce pokračoval karneval oboustranně zahozených šancí, ale M. Gazdík po samostatné akci vyrovnal na 2:2. Bohužel v podstatě v nastaveném čase jsme neodkopli míč po rohu do bezpečné vzdálenosti od branky, toho se zmocnil zkušený Budinský a stanovil konečnou podobu výsledku 2:3. Přesto pochvalu zaslouží všichni aktéři zápasu. Stínem je však zranění kotníku M. Jablečníka a tak doufejme, že to nebude nic vážného. Z různých důvodů chyběli např. Skyva, Vlach, Jablečník D., Filip, Štětina, Karvai, Kača, Nepovím, Krátký, Petr, Syrovec a Tyrkas.


Sestava Třemošnice : Benda - Gazdík Vl., Kodeš J., Oswald, Bláha - Šindelář, Forman, Semerád, M. Jablečník - Káš, Gazdík M. ( Jelínek, Kodeš L., Zavadil )

Sestava Prachovice : Luňáček (Jandáček), - Opočenský, Bohatý, Machač, Petr, Brodňan, Mrázek, J. Hrdlička, M. Hrdlička, O. Čechlovský, T. Čechlovský (Jerusalém, Sokol, Klepetko, Smitka, Budinský)